Компанія «SvalyavaNET» працює на ринку телекомунікаційних послуг у місті Свалява з 2008р. Основним напрямком діяльності компанії є надання доступу до мережі Інтернет для корпоративних і домашніх клієнтів. Наша компанія надає високошвидкісний доступ до мережі інтернет на базі власної волоконно-оптичної широкосмугової мережі та додаткові послуги, в тому числі IPTV. Для забезпечення високої якості послуг та стабільної роботи наша компанія використовує тільки високотехнологічне обладнання таких відомих лідерів як Juniper, Ericsson, ZTE, Eltex, Dlink, Bdcom, SUPERMICRO, Dell та ін.

Сьогодні зона покриття «SvalyavaNET» охоплює: Свалява, Неліпино, Сасівка, Голубинне, Солочин, Черник, Стройне, Дусино, Плав‘я, Росош, Керецьки, Березники, Кушниця, Мартинка, Лопушанка, Тибава.

Наші переваги:

  • Висока швидкість доступу до мережі Інтернет за рахунок використання якісної оптико-волоконної мережі і сертифікованого обладнання.
  • Стабільний і надійний доступ до Інтернету в будь-який час доби.
  • Найбільш рейтингові телеканали в рамках сучасного формата мовлення IPTV.
  • Тарифи (Інтернет + ТВ) за оптимальними цінами.
  • Технічна підтримка з 9:00 до 18:00 у робочі дні та суботу (неділя вихідний)
  • Швидке і якісне підключення.
  • Зручна система оплати послуг (через термінальну мережу, інтернет-банкінг і т.д.).

Наша місія: надати вам якісні телекомунікаційні послуги для будь-яких сфер життєдіяльності.

Мета: постійне зростання, інноваційність та компетентність. Ми хочемо зробити телекомунікаційну послугу самодостатнім інструментів для реалізації всіх завдань.

Стратегія: постійний розвиток, активне впровадження інноваційних технологій, максимальна інтеграція наших послуг в процеси життя і діяльності людини.

Кожен день ми працюємо над тим, щоб запропонувати нашим абонентам нові послуги і зробити інтернет ще більш доступним для вас.

«SvalyavaNET» — Ваш надійний провідник в світ Інтернету і цифрового телебачення!